KONKRET Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą prowadzącą działalność na rynku usług finansowych od 2009 roku. Od tej pory stale budujemy zaufanie naszych klientów, oferując najwyższą jakość obsługi oraz gwarancję rzetelności świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał od nas ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Wysoka efektywność, dopasowanie rozwiązań do wymagań rynku i klientów, poszanowanie zasad prawa i współżycia społecznego to gwarancja jaką daje nasza firma.
KONKRET Sp. z o.o. do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Każdy klient jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dlatego nie można wobec niego zastosować standardowych rozwiązań. Każde rozwiązanie jest dopasowane do potrzeb indywidualnych klienta. Konkretne rozwiązanie dla konkretnego problemu to nasz chleb codzienny, dzięki któremu każdego dnia możemy rozwijać się dla zadowolenia naszych klientów.
Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego naszą działalność prowadzimy zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim a dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Jesteśmy otwarci i mówimy o wszystkim dlatego nie ukrywamy przed klientem prawdy (choćby mogła być najgorsza) dotyczącej oferowanych produktów.
Decyzją Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, w dniu 20 stycznia 2015 roku, pod nr KRS: 0000539702 została zarejestrowana firma KONKRET Sp z o.o. z przekształcenia KONKRET S.C.
 
swb poziom 360x60 light4