Ubezpieczenie w prezencie pod choinkę

ubezpieczenie pod choinke img

Statystycznie dzieci w różnym wieku najczęściej pod choinką znajdują zabawki kreatywne, klocki, książki, ale też karty podarunkowe do wybranych sklepów. Dorośli często otrzymują biżuterię, ubrania, gadżety elektroniczne, akcesoria domowe oraz różnego rodzaju drobiazgi. Jeśli nie chcesz kupować kolejnego krawata, zestawu zabawek, złotych kolczyków czy vouchera na zakupy, sprawdź inne, nieco mniej popularne opcje. Decydując się podarować w prezencie ubezpieczenie, okażesz bliskiej osobie troskę i miłość. Choć tego rodzaju upominek wydaje się mało efektowny, trudno wyobrazić sobie coś cenniejszego od poczucia bezpieczeństwa. Co zatem warto przynajmniej rozważyć?

Ubezpieczenie w prezencie świątecznym dla dziecka

Siostrzeńcy, bratankowie lub Twoje własne dzieci przy każdej okazji otrzymują w prezencie drogie zabawki, gadżety i akcesoria? Nie ma niczego złego w spełnianiu marzeń swoich pociech, jednak warto pomyśleć również o ich przyszłości. Chcąc zapewnić młodym ludziom pewny start w dorosłe życie albo zabezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, możesz zdecydować się na podarowanie dziecku ubezpieczenia. Jedną z opcji jest standardowe ubezpieczenie na życie, które w przypadku kilkulatka czy nastolatka nie będzie Cię dużo kosztowało, a może okazać się niezbędnym wsparciem finansowym w razie wypadku, choroby czy innego zdarzenia. Inną możliwością jest wykupienie polisy posagowej. Ma ona podobną konstrukcję do ubezpieczenia na życie, ale wypłacenie środków możliwe jest na wypadek wystąpienia szerszego zakresu nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dodatkowo polisa posagowa to inwestycja w przyszłość dziecka, bo część środków można odkładać i pomnażać, by następnie wypłacić młodzieńcowi u progu dorosłości.

Ubezpieczenie w prezencie świątecznym dla osoby dorosłej

W Twojej rodzinie albo gronie przyjaciół jest osoba, która zawsze myśli o innych, ale praktycznie nigdy o sobie? Każdy z nas zna kogoś, kto chce jak najlepiej dla swoich bliskich i troszczy się o nich kosztem swoich własnych niezaspokojonych potrzeb – rzecz jasna nie mówiąc o tym otwarcie i nigdy nie narzekając. Święta to idealny moment na to, by swojej mamie, babci, tacie, dziadkowi, cioci albo przyjaciółce podarować poczucie bezpieczeństwa. Wiele rodzajów ubezpieczenia wykupić można “na kogoś”, to znaczy podając dane obdarowanej osoby jako ubezpieczonego – np. ubezpieczenie mieszkania, sprzętu RTV/AGD, drogich gadżetów (smartfona, smartwatcha itp.), AC samochodu, ale też ubezpieczenie na wypadek problemu z komputerem (np. ataku hakerskiego). Możliwości jest mnóstwo, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszych biur operacyjnych w Ostrołęce, Ciechanowie, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Pułtusku, Płocku, Płońsku lub Łomży, gdzie doradca pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę oraz sfinalizować transakcję. Serdecznie zapraszamy do KONKRET marketpozyczkowy.pl – wspólnie podarujmy Twoim bliskim wartościowy prezent pod choinkę!