Biuro Operacyjne OSTRÓW MAZOWIECKA

Plac Waryńskiego 9

07-300 Ostrów Mazowiecka

tel.: 660 570 050

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

Monika Borowa- Doradca Finansowy
tel.: 660 570 050
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sabina Piórkowska - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel.: 660 570 080
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kredyty Ostrów Mazowiecka

Szukasz kredytu w Ostrowi Mazowieckiej? Chcesz wziąć kredyt gotówkowy lub znaleźć najlepszą ofertę na ubezpieczenie? Potrzebujesz pomocy eksperta, który udzieli Ci niezbędnych informacji o kredytach i ofertach banków? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my dostarczymy Ci najlepsze oferty. Odwiedź biuro KONKRET Ostrów Mazowiecka i poznaj oferty dopasowane do Ciebie wybrane przez sprawdzonych specjalistów z Twojej okolicy. Skorzystaj ze wsparcia doradcy finansowego z doświadczeniem – zadzwoń i umów się na spotkanie ze swoim doradcą.

Doradca finansowy w Ostrowi Mazowieckiej

Chcesz znaleźć ofertę kredytów dopasowanych do Twoich potrzeb? Poszukujesz najlepszych pożyczek lub ubezpieczenia? Chcemy ułatwić Ci wybór produktu finansowego, pożyczki czy kredytu w Ostrowi Mazowieckiej, który najlepiej dopasuje się do Twojej sytuacji finansowej, możliwości i potrzeb. Zadzwoń i zobacz, jak to działa. W biurze KONKRET Ostrów Mazowiecka oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe dla stałych i nowych Klientów.

Sprawdź profesjonalne doradztwo finansowe i oszczędzaj

Co możemy dla Ciebie zrobić? Przede wszystkim dokładnie przeanalizujemy Twoje wymagania, żeby znaleźć na rynku tę ofertę, której szukasz – najbardziej skrojoną pod Twoje oczekiwania. Na bieżąco analizujemy szczegóły ofert banków dla naszych Klientów i partnerów biznesowych.

  • Wiemy, jakie wymagania i jakie propozycje mają banki dla Klientów.
  • Mamy doświadczenie w negocjowaniu warunków z przedstawicielami banku.
  • Wiemy, jak działać i gdzie szukać, żeby pozyskać dla Ciebie korzystne warunki kredytowania.

Współpraca z KONKRET Ostrów Mazowiecka to gwarancja wyboru najbardziej opłacalnej oferty na rynku. Wybierz sprawdzonego doradcę finansowego z doświadczeniem i zobacz, jak dużo możesz oszczędzić na kredycie, korzystając z usługi doradztwa finansowego.

Pożyczki: Ostrów Mazowiecka. Skorzystaj z porady eksperta ds. finansów

Zakres ofert na kredyty, pożyczki i ubezpieczenia jest ogromny. Przeprowadziliśmy już setki konsultacji dla Klientów i wiemy, jak skomplikowany może być wybór kredytów dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z bankami. Korzystając z usług naszego doradcy, zyskujesz bezpłatne wsparcie specjalisty, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie masz przed podpisaniem umowy kredytowej.

Doradca z biura KONKRET Ostrów Mazowiecka zwróci Twoją uwagę na wszystkie szczegóły w umowie, które czasem łatwo przeoczyć bez wiedzy na temat dokumentacji i warunków w bankach. Doradca prześwietli ofertę za Ciebie i zbada każdy jej aspekt pod kątem Twoich indywidualnych oczekiwań.

Tanie kredyty, pożyczki, ubezpieczenia Ostrów Mazowiecka

Dbamy o finanse Klienta na wielu polach. Oferujemy usługi doradztwa finansowego na produkty, takie jak:

  • kredyty,
  • pożyczki,
  • ubezpieczenia.

Twój doradca finansowy będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie wnioskowania o produkt finansowy czy ubezpieczenie – od wyboru ofert aż do momentu uzyskania wybranego produktu. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak właściciele firm, którzy poszukują finansowania na wybrane cele. Umów się z doradcą i skorzystaj z oferty naszego biura w Ostrowi Mazowieckiej.