Biuro Operacyjne ŁOMŻA

al. Legionów 2C

18-400 Łomża

tel.: 570 562 660

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

To miejsce czeka na Ciebie - Doradca Finansowy
tel.: 570 562 660
@konkretsc.pl

Sabina Piórkowska - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel.: 660 570 080
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kredyty — Łomża

Wiele marzeń i planów ograniczonych jest przez brak funduszy. Kupno nowego domu czy auta pochłania sporo środków finansowych i nawet dobrze zarabiające osoby nie zawsze mogą sobie pozwolić na taki wydatek bez wsparcia finansowego banku. Możliwość zaciągnięcia kredytu w wybranej placówce zawsze wiąże się z rozważeniem różnych za i przeciw, kalkulacją tego, czy będziemy mogli pozwolić sobie na spłatę pożyczki, a także wyborem banku, z którym zwiążemy się na lata. Jeżeli mieszkasz w Łomży bądź okolicach i szukasz doradcy, który pomoże Ci załatwić formalności i podjąć tę, jakże ważną decyzję — zapraszamy do nas.

Małe i duże pożyczki — Łomża oraz okolice

Kredyt to duże zobowiązanie, a przecież nie zawsze nasze wydatki wymagają tak ogromnych nakładów finansowych. Często potrzebujemy pożyczki rzędu kilku tysięcy. Również wtedy dobrze jest skonsultować się z doradcą, który podpowie, na co zwrócić uwagę oraz pomoże porównać oferty różnych firm pożyczkowych. Doskonale wiemy, że odnalezienie się w gąszczu przepisów i skomplikowanego słownictwa wcale nie jest takie łatwe, dlatego mieszkańcom Łomży oraz okolic oferujemy pomoc doświadczonego specjalisty od pożyczek.

Ubezpieczenia dla Klientów z Łomży

Życie i zdrowie to to, co mamy najcenniejszego, dlatego też tak bardzo pragniemy je chronić. Znalezienie odpowiedniej polisy to ważna rzecz, tym bardziej że to wybór na lata. Dla naszych Klientów z Łomży oraz okolicznych miast przygotowaliśmy bogaty wybór ofert Towarzystw Ubezpieczeniowych. Mamy coś zarówno dla tych, którzy szukają ubezpieczenia na życie, turystycznego, jak i OC czy NNW. Z chęcią pomożemy porównać różne propozycje, a także wybrać taką, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!