Biuro Operacyjne PŁOCK

ul. Królewiecka 2 lok 49 (wejście od ul. Bielskiej)

09-402 Płock

tel.: 605 880 450

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

Elżbieta Budner - Doradca Finansowy
tel.: 605880450
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Doradca finansowy Płock

Planujesz większe wydatki? Chcesz kupić samochód lub mieszkanie? Szukasz kredytu w Płocku, który pomoże Ci sfinansować wszystkie te potrzeby? Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego doradcy finansowego z Płocka – zaufaj ekspertom z marketu pożyczkowego KONKRET. Od lat pomagamy klientom indywidualnym i firmowym zdobywać finansowanie na wybrany cel na korzystnych warunkach. KONKRET, doradca finansowy Płock. Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne i ubezpieczenia. Zdecyduj się na fachową pomoc pośrednictwa finansowego i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne Płock

Po co Ci doradca finansowy? Nie wiesz, jaki produkt finansowy – kredyt czy pożyczka w Płocku – będzie dla Ciebie najbardziej korzystny? Zastanawiasz się, który bank i który kredyt wybrać, żeby oferta finansowa była najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb? Nasi doradcy finansowi wynegocjują dla Ciebie najbardziej korzystne warunki kredytu i pożyczki. Razem przeanalizujemy Twoje potrzeby i możliwości i znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt w Płocku. Skorzystaj z usługi doradztwa kredytowego i pośrednictwa finansowego na terenie Płocka i znajdź najlepszą ofertę kredytu na rynku.

W czym pomoże Ci doradca kredytowy?

Co możesz zyskać, korzystając z doradztwa eksperta kredytowego? Czego możesz się spodziewać, współpracując z doradcami finansowymi KONKRET Płock? Przede wszystkim oszczędności. Warunki kredytowania banków można negocjować – KONKRET eksperci finansowi w Płocku to zespół doświadczonych ekspertów, którzy od lat negocjują z bankami warunki kredytów. Ze wsparciem doradcy finansowego zyskasz lepsze warunki i lepszą ofertę niż bezpośrednio w banku. Oszczędzisz na wysokości marży i prowizji i wybierzesz najlepsze ubezpieczenie, takie, które rzeczywiście sprawdzi się dla Twojej sytuacji.

Doradca finansowy pomaga też oszczędzić czas i nerwy. Jako profesjonalni eksperci finansowi formalności bierzemy na siebie. Wiemy, że wypełnianie wniosków i dokumentów potrafi być sporym wyzwaniem. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zostaw formalności naszym ekspertom finansowym. Złóż wniosek i zapytaj o dodatkowe informacje u naszego doradcy finansowego w Płocku.

Twój sprawdzony doradca finansowy w Płocku

Usługi pośrednictwa finansowego to szansa na fachową pomoc w analizie oferty banków i wybór kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego lub pożyczki, która spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Ekspert kredytowy KONKRET Płock dobierze dla Ciebie najlepiej dopasowaną ofertę kredytu na rynku. Skorzystaj z doradztwa eksperta i zadbaj o swoje finanse z KONKRET Płock.