Biuro Operacyjne PUŁTUSK

ul. Świętojańska 15

06-100 Pułtusk

tel.: 882 774 866

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

Izabela Arciszewska - Doradca Finansowy
tel.: 882 774 866
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Ropelewska - Specjalista ds. Szkoleń i Sprzedaży
tel.: 577 009 709
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

Kredyty Pułtusk

Chcesz zaoszczędzić na kredycie kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych? Zapytaj o ofertę współpracy z doradcą finansowym KONKRET Pułtusk i uzyskaj najlepsze warunki na rynku.

Sprawdzony, zaufany doradca finansowy to specjalista z doświadczeniem na rynku kredytów. Przeanalizujemy dla Ciebie Twoją sytuację finansową i przedstawimy Ci wszystkie opcje. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i wiedzę, dzięki której wybierzesz najtańszy kredyt w Pułtusku na warunkach dopasowanych do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Wszystkie przydatne informacje uzyskasz od naszych ekspertów – zadzwoń lub napisz do nas, porozmawiajmy o Twoich finansach.

Doradca finansowy – zapytaj o ofertę i oszczędzaj!

Szukając kredytu w banku w Pułtusku, możesz skorzystać z usług i ofert dziesiątek banków i firm. Hipoteczne czy gotówkowe - oferty banków są różne, ale nie tak łatwo porównać je i wybrać tę najbardziej korzystną bez specjalistycznej wiedzy. Jak mogą Ci w tym pomóc nasi eksperci? Oferujemy usługi, takie jak:

  • analiza Twoich potrzeb i sytuacji finansowej,
  • porównanie ofert kredytów w bankach – współpracujemy z kilkunastoma instytucjami finansowymi w Polsce,
  • minimum formalności – pomagamy w zbieraniu wniosków i wypełnianiu dokumentów,
  • wsparcie ekspertów finansowych na każdym etapie wnioskowania o kredyt – jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie decyzji kredytowej.

Nie chcesz chodzić od jednej firmy do drugiej? Obawiasz się, że bank udzieli Ci odmowy? Interesuje Cię tani kredyt w Pułtusku? Zadzwoń lub odwiedź nas w biurze KONKRET Pułtusk.

Kredyt na Twoich warunkach – bezpłatne porównanie kredytów

Kredyt na zakup mieszkania lub kredyt na budowę domu? A może kredyt dla firmy? Jak wybrać kredyt i bank przed zaciągnięciem pożyczki czy kredytu? Z pomocą doradcy finansowego KONKRET Pułtusk możesz bez dodatkowych kosztów, bezpłatnie uzyskać wsparcie w wyborze produktów kredytowych, pożyczek czy ubezpieczenia. Możesz zaoszczędzić kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych na kredycie w banku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – umów się z ekspertem na spotkanie lub zadzwoń do KONKRET Pułtusk. Negocjujemy warunki kredytowe z bankami i towarzyszymy Ci na każdym etapie wnioskowania o kredyt.

Pożyczki i ubezpieczenia Pułtusk

Kredyt hipoteczny i gotówkowy czy pożyczka na wybrane cele to nie jedyne z usług, w których wyborze pomogą Ci nasi doradcy finansowi z wieloletnim doświadczeniem. Wybierz najlepsze ubezpieczenie w Pułtusku.Dla naszych Klientów znajdujemy oferty na najtańsze ubezpieczenie na zdrowie i życie, ubezpieczenia na mieszkanie, dom czy samochód. Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swoje i swojej rodziny z najlepszym ubezpieczeniem na rynku, które możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb. Nasi eksperci wykonają dla Ciebie pełne porównanie ofert firm na terenie miejscowości Pułtusk.

Interesują Cię kredyty i ubezpieczenia? Pomożemy Ci przeanalizować aktualne oferty i uniknąć dodatkowych kosztów. Zapytaj o ofertę na ubezpieczenia w KONKRET Pułtusk.