Szymon Wołynek

Szymon urodził się w czerwcu 2014 r. z wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych oraz innymi chorobami towarzyszącymi. W swoim życiu Szymek przeszedł już dwie poważne operacje kręgosłupa a w przyszłości będzie wymagał kolejnych. Szymon jest pod opieką wielu specjalistów: neurochirurga, urologa, neurologa, okulisty, nefrologa, poradni rehabilitacyjnej oraz ortopedów. Wizyty w szpitalach, gabinetach to nasza i jego codzienność.

Mimo tego co dostał w bagażu od losu, jest bardzo radosny, wiecznie uśmiechnięty i dzielnie znosi każdy dzień ciężkiej rehabilitacji. Staramy się pomóc naszemu synkowi aby mógł żyć tak, jak każde zdrowe dziecko, aby w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować.

Stała kontrola specjalistów, specjalistyczny sprzęt oraz intensywna rehabilitacja pozwala na wspomaganie jego rozwoju. Wymaga to wielu środków finansowych, czasu i stałej obecności opiekunów.

Dlatego kierujemy prośbę do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie w postaci 1% podatku lub darowizny dla Szymonka.

POMÓŻ SZYMONOWI STANĄĆ NA WŁASNYCH NOGACH!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wołynek, 6310 pomagacie Państwo Szymonowi w codziennej walce o sprawność.

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę.

 Joanna i Dariusz – rodzice Szymona

 bezpośrednia strona