Biuro Operacyjne Ostrołęka

ul.Goworowska 6A

07-410 Ostrołęka

tel.: 606 487 252

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

Martyna Kamińska - Doradca Finansowy
tel.: 606 487 252
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sabina Piórkowska - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
tel.: 660 570 080
s.pióTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

Doradca finansowy Ostrołęka

Myślisz nad wzięciem kredytu w banku? Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy kredyt dla Ciebie? Dobrze trafiłeś! Ekspert finansowy KONKRET Ostrołęka pomoże Ci przejść przez cały proces – od analizy rynku aż po złożenie wniosku kredytowego.

Bez względu na to, czy szukasz kredytu gotówkowego, samochodowego, leasingowego czy pożyczki na dowolny cel, doradca finansowy z Ostrołęki wesprze Cię w całym procesie uzyskania finansowania. Od lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem kredytowym w Ostrołęce i naszych biurach operacyjnych w całej Polsce. Nasi eksperci kredytowi udzielili już pomocy setkom klientów z całego kraju, pomagając im znaleźć najlepszy kredyt i najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku.

Sprawdź najlepsze doradztwo finansowe w Ostrołęce

Dobrze wiemy, jak trudne i stresujące może być poszukiwanie najlepszej oferty kredytowej i analizowanie propozycji kolejnych banków. Oszczędzimy Ci czasu i nerwów – przeanalizujemy oferty i podpowiemy, jak interpretować warunki oferowane przez banki. Zajmujemy się doradztwem finansowym w Ostrołęce. Nieustannie monitorujemy zmiany na rynku, jesteśmy na bieżąco z ofertami banków i instytucji finansowych. Stale aktualizujemy informacje na temat najlepszych ubezpieczeń, kredytów i pożyczek dla klientów indywidualnych i firmowych.

Jeżeli chcesz znaleźć korzystny kredyt dla siebie i szukasz doradcy w okolicy, skontaktuj się z nami, złóż wniosek online lub odwiedź nas w naszym biurze KONKRET Ostrołęka ul. Goworowska 6A.

Zadbaj o swoje finanse z doradcą finansowym

Specjalizujemy się zarówno w doradztwie przy wyborze kredytu i pożyczki, jak i ubezpieczenia. Nasz ekspert finansowy nie tylko wynegocjuje dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę kredytu, ale też znajdzie dla Ciebie najbardziej opłacalną ofertę na ubezpieczenie. Zajmiemy się pośrednictwem pomiędzy Tobą a bankiem lub ubezpieczycielem. Wszystkie formalności bierzemy na siebie, a Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie ważne.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia – pomożemy Ci wypełnić wszystkie konieczne dokumenty i wnioski i weźmiemy na siebie komunikację z bankiem. Dzięki ekspertom kredytowym KONKRET Ostrołęka znajdziesz ofertę dopasowaną do Ciebie w stu procentach. Jako profesjonalni doradcy finansowi znajdziemy dla Ciebie najlepsze propozycje.

Zachęcamy do skorzystania z doradztwa naszych specjalistów finansowych. Spotkajmy się, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i możliwościach. Sprawdź nasz szeroki zakres działań – od kredytów i pożyczek po ubezpieczenia – i odwiedź nas w biurze doradców finansowych w Ostrołęce i dowiedz się więcej. Oferujemy skuteczne porównanie aktualnych ofert banków na 2021 rok i kompleksowe doradztwo przy inwestycjach i poszukiwaniu produktów finansowych. Ułatw sobie wybór, znajdź najtańszy kredyt lub pożyczkę dla siebie, swojej rodziny lub firmy. Sprawdź nas!