Biuro Operacyjne PRZASNYSZ

ul. Ciechanowska 2

06-300 Przasnysz

tel.: 570 562 780

Zapraszamy.

Przyjdź, zadzwoń, złóż wniosek online. Powiedz nam jak możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe

To miejsce czeka na Ciebie - Doradca Finansowy
tel.: 570 562 780
@konkretsc.pl

Magdalena Ropelewska - Specjalista ds. Szkoleń i Sprzedaży
tel.: 577 009 709
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

Kredyty: Przasnysz

Potrzebny Ci szybki zastrzyk gotówki na dokończenie remontu mieszkania albo zakup wymarzonego auta? Chcesz wziąć kredyt z myślą o rozwoju prowadzonej przez siebie działalności? A może planujesz zabezpieczyć przyszłość finansową swoich bliskich w razie nieszczęśliwego wypadku? W firmie KONKRET możesz liczyć na pomoc profesjonalistów. Udzielamy kompleksowego wsparcia Klientom z Przasnysza oraz okolic w uzyskiwaniu pożyczek, kredytów, a także ubezpieczeń różnego rodzaju — zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wystarczy odwiedzić nasze biuro operacyjne zlokalizowane przy ulicy Ciechanowskiej 2, skontaktować się z nami telefonicznie albo złożyć wniosek online.

Pomoc w uzyskaniu pożyczki dla Klientów z Przasnysza

W naszym biurze operacyjnym w Przasnyszu zajmujemy się pomaganiem Klientom w ubieganiu się o uzyskanie funduszy w postaci kredytów lub pożyczek. Współpracujemy z najbardziej cenionymi, zaufanymi instytucjami finansowymi w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeanalizować różnorodne propozycje, a następnie zaoferować Ci taką, która całkowicie spełni Twoje oczekiwania m.in. pod względem wysokości rat czy okresu spłaty. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci kredyt konsolidacyjny, czy szybka pożyczka na wymarzone wakacje lub pilną naprawę sprzętu RTV, gwarantujemy indywidualną obsługę na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia w naszym biurze operacyjnym w Przasnyszu

Klienci, którzy skontaktują się z naszym biurem w Przasnyszu, mogą liczyć nie tylko na wsparcie w zakresie skutecznego ubiegania się o pożyczkę lub kredyt, ale również wykupienie ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Przedstawimy Ci polisę na życie, zdrowie, turystyczną, komunikacyjną albo na mieszkanie, a ponadto dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wymagane formalności oraz zagwarantować szybki i bezproblemowy zakup. Zapraszamy do współpracy!